OHÝBÁNÍ PLECHU

Kersten Europe skružuje a ohýbá plechy ze železných a neželezných kovů do tvaru dna, válců a kuželů. Pokud jsou stanoveny zvláštní požadavky z hlediska odolnosti proti opotřebení, korozi a tepelné odolnosti materiálů používají se speciální slitiny jako je Creusabro, Hardox, Duplex, Inconel a plátované materiály.

Díky modernímu strojovému parku a dobře vyškolenému personálu, můžeme ohýbat dna, válce a kužely, stejně jako výjimečné tvary, jako jsou soustředné a excentrické kužely, nástavce, sloupové desky a rohové segmenty.
Kersten Europe je certifikován k provádění různých svařovacích procesů, včetně SA svařování. Skružované dílce nebo segmenty pak mohou být sestaveny a svařeny v souladu s různými průmyslovými standardy.

Kersten Europe skružuje plechy, které se pohybují od tloušťky 1 mm až 150 mm pro různá průmyslová odvětví; a další jako architektura, energetika v pobřežních vodách, výroba průmyslových zařízení, atd.

Skružování pod lisem

K ohýbání silnostěnných, těžkých ocelových plechů používá Kersten Europe 2400T Power Press. To je jeden z nejnovějších přírůstků strojového parku a umožňuje Kersten Europe skružování (ohýbání) válců a kuželů o tloušťce ne méně než 150 mm a šířce 3500 mm.

Různé části tohoto stroje byly vyvinuty speciálně pro Kersten Europe. To platí pro hydraulické jednotky, komponenty, válce a požadované ohyby a zdvihací nářadí.

2400T lis je impozantní stroj s enormní silou, bez ztráty přesnosti a rychlosti. Silou 2400 tun, razidlo (beran) stroje tlačí na ocelovou desku. S určitou hladkostí a snadností, je velký, silný ocelový plech ohnut do silnostěnného kužele nebo válce.

Výroba kuželů
Kersten Europe se specializuje na výrobu kuželů. www.conesbykersten.com

Ve zkratce:
Studené ohýbání desek z železných a neželezných slitin.

  • Výroba válců a kuželů.
  • Tloušťky desek se pohybují mezi 1 mm a 150 mm.
  • Maximální šířka válce je 3500 mm.
  • Používáme také speciální slitiny (jako například Creusabro, Hardox, Duplex, Inconel a plátované materiály), pokud jsou stanoveny specifické požadavky z hlediska stupně odolnosti proti opotřebení, korozi a teplu.
  • Ohýbání různých speciálních tvarů, jako jsou koncentrické a excentrické kužely, rozšíření, oplechování sloupů a rohových segmentů.
  • Jsme certifikováni k provádění různých svařovacích postupů, včetně SA svařování. Skružené dílce nebo části mohou být sestaveny a svařeny v souladu s průmyslovými standardy.
  • Naše ohnuté plechy mají mnoho využití, včetně: zdí budov, infrastruktury, chemického a petrochemického průmyslu, umění a odvětví těžby na moři.